JITKA ASTEROVÁ: K VYSNĚNÉ POSTAVĚ MI POMOHL VANQUISH

„O svou postavu se starám celý život. Vždy mě zajímalo, jak vypadám a ráda se hezky obléknu. Mám i štěstí, že mě baví sport. Kdybych se vůbec nehýbala, měla bych minimálně o deset kilo víc. Nejsem zkrátka od přírody hubená, ale na druhou stranu nedokážu ani držet drastické diety. Jsem proto každopádně zastáncem spíše zdravého životního stylu, snažím se jíst pětkrát denně, večer nejím přílohy.

I tak se mi ale po čtyřicítce stále nedařilo zhubnout v oblasti břicha, a ať jsem cvičila jakkoli, tuku jsem se nedokázala zbavit. Rozhodla jsem se proto vyzkoušet VANQUISH TM, který se zaměřuje právě na pas a boky. Přivedla mě k tomu touha po nových šatech od návrhářky Tatiany Kovaříkové, které jsem bohužel nedopnula. Během čtyř půlhodinových terapiích jsem najednou shodila osm centimetrů v pase, což bych za tak krátkou dobu nikdy sama nedokázala. Tatiana mi chtěla původně šaty přešít, ale já se s ní vsadila, že postavu změním já. Mám minimálně o dvě čísla menší konfekční velikost bez dřiny. A kůže je krásně vypnutá. Lékaři mi žádné změny v jídelníčku nedělali, ani nepřikázali se více hýbat. Dodržovala jsem jen to, že jsem nepila alkohol, a naopak v době ošetření pila mnohem více vody. Tuk tak snáze odcházel z těla ven. Nyní jsem opravdu spokojená. Vše dělám jen pro svůj dobrý pocit.

Když máme my ženy ze své postavy dobrý pocit, nosíme úplně jiné oblečení a jinak se i chováme. To, jak se cítíme, z nás nějak vyzařuje a okolí podle toho také reaguje. Tak to mám alespoň já. Je jedno, jestli se jedná o pracovní nabídky nebo vztahy. Mně se nyní podařilo oboje. Čeká mě role v muzikálu Mamma Mia, a navíc jsem se po pěti letech znovu zamilovala.“

Vanquish-JA_A4_2014_nahled

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *